Te "w sam raz na lato" bardzo ładne. To z Zalando?
Te czarnoczerwone a la Louboutin Hot Chick też fajne.
A jak z szerokością obu?
Re: Wasze kolekcje butów.
12Jeśli mowa o moich gradientowych czerwonoczarnych, to tylko szpileczki z Temu
. Rozmiarowo przypasowały mi idealnie a mam stopę 27cm. Są piękne, wysokie i najważniesze ... są bardzo wygodne
Re: Wasze kolekcje butów.
13Ja to mam tyle par że powoli trzeba by się zacząć pozbywać, a cały czas wpadają w oko nowe. 
Re: Wasze kolekcje butów.
14Obecnie mam tylko 4 pary kozaków i 2 botków. Kiedyś miałam 15+ par, ale teraz staram się trzymać rozsądną ilość i rotować co sezon.
Re: Wasze kolekcje butów.
15Tak Zalando.Są spoko bardzo wygodne,dość szerokie ale też nie mam dużej stopy.A z butami juz tak bywa że ile sie by nie miało wciąż wpadaja w oko jakieś nowe