Hej!
Nie używam już mojej pierwszej peruki - dała mi wiele radości wcześniej ale chyba czas by przydała komuś innemu. Sama ją dostałam więc teraz chętnie przekażę.
Kolor: chłodny blond z odrostem. Bez front lace. Długość najdłuższych kosmyków od czubka głowy 65 cm. Moje zdjęcia w niej znajdziecie w Galerii a tu wrzucam samych włosków.
Peruka jest umyta - gotowa do użycia.
Wysyłka przez paczkomat - chętna musi zamówić paczkę do siebie Inpost albo Orlen.
Re: Oddam perukę
2Hej Sylwia! Jak coś to byłabym chętna , bo potrzebuje akurat peruki , jak coś to możemy na priv się porozumieć 
Sylwia_C pisze: 28 maja 2026, 12:45 Hej!
Nie używam już mojej pierwszej peruki - dała mi wiele radości wcześniej ale chyba czas by przydała komuś innemu. Sama ją dostałam więc teraz chętnie przekażę.
Kolor: chłodny blond z odrostem. Bez front lace. Długość najdłuższych kosmyków od czubka głowy 65 cm. Moje zdjęcia w niej znajdziecie w Galerii a tu wrzucam samych włosków.
Peruka jest umyta - gotowa do użycia.
Wysyłka przez paczkomat - chętna musi zamówić paczkę do siebie Inpost albo Orlen.